הופעות

מופע שלי הוא חוויה רוחנית ומוסיקאלית מעצימה ומרוממת. שילוב של מוסיקה מקורית, שירה בציבור של שירי אמונה מוכרים המאפשרים לכל אישה להצטרף ולהיות אקטיבית במופע וסיפור אישי מלא במסרים של עוצמה המבוססים על תורת החסידות.

תשע שנים שאני מופיעה לנשים ולנערות בארץ ובעולם ותמיד אני פותחת בהודיה ומזכירה לי ולקהל שזה לא מובן מאליו. אם מישהו היה אומר לציפי בת ה – 18 שישבה מול הפסנתר והלחינה שירים כדי לבטא את הרגשות הלא פשוטים ואת חוסר הבטחון העמוק, שיום אחד השירים והסיפור שלה יהפכו לאלבומים והופעות… החלום הכי גדול היה שמישהו ישיר את השירים שלי, לא העזתי אפילו לחלום שאני אעמוד על במה.

השנים עברו והתמקצעתי, אבל ציפי הילדה והנערה עדיין עולה איתי על הבמה ומתרגשת מאד בכל פעם מחדש וזה מה שמשאיר אותי בגובה העיניים ובתחושת שליחות עמוקה מול כל קהל ובכל הופעה. אני באה לשיר ולדבר מתוך אחריות גדולה ורצון להאיר, לתת כח ולגעת בלבבות.

ניתן להזמין מופע סביב תאריך, נושא או בהתאמה לקהל יעד מיוחד. 

המופעים המובנים הקיימים:

  • בשבילך נברא העולם – מופע מוסיקאלי משולב בסיפור אישי מרגש על הדרך שעשיתי מנערה חסרת בטחון למישהי שמכירה בערך האלוקי האינסופי שלה. המופע מעניק כלים פרקטיים לערך עצמי רוחני וחיים מאושרים על בסיס תורת החסידות.
  • קומי – מופע מוסיקאלי עוצמתי, משולב בסיפור הדרך שעשיתי כדי לממש את שליחותי כמוסיקאית. המופע מלווה בסיפורים מעוררי השראה ושירים מלאי מסרים שמעניקים לכל אחת כח להאמין, לעשות ולשמוח.
  • תובנה ומנגינה – מופע המשלב בצורה מיוחדת את השירים שלי עם תובנות של אמונה שניסחתי. מלא בתוכן ובנוי בצורה השומרת על הקשב של הקהל.

 

קהל יעד: נשים ונערות מכל המגזרים

אורך המופע: כשעה וחצי.

מפרט טכני: המופעים כוללים ציוד הגברה ותאורה שמתאים לקהל באולם קטן ועד 100 משתתפות.

באירועים גדולים יותר מבחינת קהל ואולם, יש צורך בהזמנת ציוד מקצועי ואיש תפעול טכני לאירוע בתיאום מראש.

להזמנת הופעה:

מילים טובות

דילוג לתוכן