הרצאות

מארגנת אירוע? אל תתפשרי על התוכן!

הכיבוד ישכח, האירוע יסתיים והתוכן לעולם יישאר ועדיף שיהיה כמה שיותר חי, מאיר ומשמעותי.

תמיד הייתי אישה של תוכן ומילים, אבל התמקדתי בלכתוב אותם ונשארתי מאחורי הקלעים. כשהתחלתי לעמוד על במה, שילבתי במופעים שירה, נגינה והרצאה ועם הזמן והתגובות הנפלאות של הקהל והמארגנות, הבנתי שהדיבור עם ואל הקהל זו מתנה מיוחדת שקיבלתי מהשם.

בהרצאות שלי אני משלבת תכנים עמוקים ומובנים בהתאמה לקהל ועל בסיס תורת החסידות, עם סיפורים אישיים מלאי רגש, כנות והומור והכי חשוב, בצורה פרקטית שמעניקה כלים לחיים.

ניתן להזמין הרצאה סביב נושא, או תאריך מסוים, במידה ואתחבר וארגיש שיש לי מה לתרום בו, אשמח. נושאי ההרצאות הקיימות:

  • בשבילך נברא העולם – הרצאה משולבת בסיפור אישי מרגש על קבלה עצמית והכרה בערך האינסופי שלנו על בסיס החסידות. ההרצאה מעניקה כלים פרקטיים לחיים מאושרים מספר התניא.
  • קומי – הרצאה שהיא סיפור הדרך שעשיתי כדי לממש את שליחותי כמוסיקאית. הרצאה שמחזקת את האמונה ונותנת כח ורעיונות לעשייה ולמימוש השליחות שלנו בעולם. ההרצאה מעניקה כלים פרקטיים של תורת החסידות שמניעים לפעולה.
  • פגישה עם הפרשה – שיעור פרשת השבוע בזווית אישית ומחוברת לחיי היום יום , תובנות מעצימות ורעיונות מלאי השראה מפרשת השבוע, המבוססים על אוצרותיה של תורת החסידות. ניתן להזמין את ההרצאה לאירוע שלך ולשדר אותה מהאירוע לנשים הרבות המשתתפות בפגישה מדי שבוע בזום.
  •  לשמוח בכח – על שמחה שהיא החלטה וכוחה של השמחה להאיר את מציאות החיים. הרצאה אנרגטית עם כלים נפלאים לשמחה שאני משתדלת ליישם בחיי. הרצאה שמעניקה כח לשמוח.

 

קהל יעד: נשים ונערות מכל המגזרים.

אורך ההרצאה: כשעה.

להזמנת הרצאה:

מילים טובות

דילוג לתוכן