סדנאות

מחפשת תוכן איכותי לאירוע בוטיקי לנשים או לנערות? סדנאות העצמה המשלבות הפעלות מקוריות, סיפור אישי ומוסיקה.

השנים על הבמה גרמו לי לרצות לחדש ולהבין שיש קהלים שרוצים לא רק להקשיב ולשיר, אלא ליצור ולעשות ולשתף. הסדנאות הן מפגש מרתק עם הקהל. אני משמיעה, אבל בעיקר מפעילה ושומעת. בכל פעם מדהים לגלות את ההתחדשות והזווית האחרת שהקהל נותן לתוכן.

בסדנאות אני פותחת בסיפור אישי וממשיכה בהפעלות בליווי קלפי התובנות שלי וגם דפים למילוי אישי שמאפשרים לכל אחת להסתכל פנימה ולבחור במה לשתף את הקהל. בזמן ההפעלות השקטות יותר, אני שרה שיר או שניים עם ציוד הגברה קטן שמותאם לסדנה. הסדנאות מרתקות, מרגשות ומאפשרות שיח מעמיק עם משתתפות אחרות, עם עצמי ולקיחת החלטות טובות.

הסדנאות כוללות את כל מה שדרוש להפעלה שלהן כולל דפי תרגול מיוחדים, קלפי תובנות, כלי כתיבה וציוד הגברה. אורך סדנא כשעה וחצי.

הסדנאות מתאימות לנשים ולנערות מכל המגזרים. לקהל של מקסימום 50 משתתפות.

בקהל של עד 30 משתתפות, יערכו הפעלות מעמיקות ומאפשרות יותר שיתוף, מאשר בקהל גדול יותר.

התכנים עוברים התאמה לקהל הייעודי. נערות מגיל מצווה, נשים, גימלאיות

אירועי צוות, יום האישה, תוכניות בתיכונים ומפגשי נשים

בשבילך נברא העולם – סדנה שהיא חויה מיוחדת המשלבת סיפור אישי והפעלות מעמיקות ויצירתיות שמעוררות מחשבה ורצון לשינוי. הסדנא כוללת שני שירי העצמה של ציפי שאחד מהם נלמד בסדנא ומסכם אותה.

קומי – סדנה שהיא דחיפה לעשיה מתוך אמונה ושמחה. בסדנא פעילות מרתקת שמאפשרת לכל אחת מהמשתתפות למצוא וגם לשתף בנקודות החוזק שלה ובדברים משמעותיים שעשתה עד כה ומשם להחליט החלטות שיעצימו את העשיה שלה ואת ההתמקדות בנקודות הכח. סדנא שבה המשתתפות מעוררות השראה אחת בשניה. הסדנא כוללת שני שירי העצמה שמעניקים כח לעשיה.

תובנה ליום של אמונה – סדנא של אמונה ויצירה. סדנא שבה כל אחת בוחרת תובנה של אמונה ויוצרת איתה וגם מנסחת תובנה של אמונה משלה. סדנה מרגשת ומלאה באור.

להזמנת סדנה:

מילים טובות

דילוג לתוכן